Mano do Dorivala: Mój zespół też był w rozsypce
Kamery telewizyjne uchwyciły ciekawą rozmowę między trenerami Mano Menezesem i Dorivalem Júniorem po sobotnim zwycięstwie Internacionalu nad Flamengo na stadionie Beira-Rio w ramach 11. kolejki Campeonato Brasileiro. Witając się ze swoim debiutującym kolegą po fachu, który debiutował w Rubro-Negro, trener Colorado udzielił swego rodzaju "rady", przypominając sobie własną trajektorię w klubie z Porto Alegre.
"Można to poprawić, mój (zespół) też był w rozsypce i się udało". - powiedział Mano Menezes.
Mano, który w sobotę skończył 60 lat, przejął Inter w kryzysie po zwolnieniu Cacique Mediny, a dziś ma na koncie serię trzynastu meczów bez porażki, z czego dziesięć w Campeonato Brasileiro.
Dorival Júnior we Flamengo zajął miejsce zwolnionego w czwartek Paulo Sousy i zadebiutował na stadionie Beira-Rio bez poprowadzenia nawet jednej sesji treningowej, ale nie mógł uniknąć trzeciej z rzędu porażki w Brasileirão.
Zapytany na konferencji prasowej o to, co powiedział swojemu koledze, Mano Menezes powiedział, że rozmowa była prywatna, ale nie powiedział nic poza prawdą.
"Rozmowa (z Dorivalem - przyp. red.) to była rozmowa prywatna. Chociaż dzisiaj jest o to trudno, bo wasze aparaty widzą nawet wypełnienie zęba. Ale nie powiedziałem niczego, co nie byłoby prawdą w tym, w co wierzę". - powiedział trener Colorado.