Operacja Thiago Santosa zakończona sukcesem

Rozmiar tekstu: A A A

Operacja prawej pięty Thiago Santosa zakończyła się sukcesem. Napastnik Flamengo został wypisany do domu w czwartek późnym popołudniem i wkrótce powinien wrócić do treningów. Szacuje się, że rekonwalescencja potrwa od trzech do czterech miesięcy.

Zabieg został przeprowadzony w szpitalu Vitória w dzielnicy Barra da Tijuca w Rio de Janeiro. W najbliższych dniach zawodnik powinien rozpocząć kurację regeneracyjną z fizjoterapią mającą na celu powrót na boisko.

Przed kontuzją, Thiago Santos negocjował wypożyczenie do Oeste, które gra w Série B. W zeszły piątek, napastnik doznał kontuzji na treningu w centrum sportowym Ninho do Urubu.

To kolejna dłuższa przerwa w karierze Thiago Santosa, który wcześniej dwukrotnie zrywał więzadła w prawym kolanie.

iconautor: MentiX

icon 21.02.2020

icon07:10

iconźródło: globoesporte.com

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy