Paiva ma być odpowiedzialny za komunikację

Rozmiar tekstu: A A A

Dyrektor ds. komunikacji Brazylijskiej Konfederacji Piłki Nożnej (CBF), Rodrigo Paiva, opuści swoje stanowisko, aby podjąć pracę we Flamengo. Według kanału "Paparazzo Rubro-Negro" wkrótce zostanie ogłoszony nowym odpowiedzialnym za komunikację klubu z Rio de Janeiro przez nowego prezydenta, Luiza Eduardo Baptistę.

Jeśli chcesz wspierać naszą pracę, rozważ wpłatę na platformie BuyCoffee! Twoje wsparcie pomoże nam rozwijać się, dostarczać lepsze treści i angażować się w nowe projekty. Każda wpłata, nawet najmniejsza, ma ogromne znaczenie i jest bardzo doceniana. Dziękuję za Twoje wsparcie!

Dla Rodrigo Paivy będzie to powrót do Flamengo, gdzie pracował w latach 90. Od lipca 2022 roku pełnił funkcję dyrektora ds. komunikacji w Brazylijskiej Konfederacji Piłki Nożnej. Wcześniej również był związany z CBF, pracując tam w latach 2001–2014.

Rodrigo Paiva zasłynął także jako doradca medialny piłkarzy, takich jak Renato Gaúcho, Romário i Edmundo. Przed ponownym związaniem się z CBF był również doradcą Ronaldo Fenômeno, z którym utrzymuje bliskie relacje przyjacielskie.

Oprócz Rodrigo Paivy Luiz Eduardo Baptista, zwany Bap, już podejmuje działania mające na celu obsadzenie innych kluczowych stanowisk w klubie. Wybrany prezydent, który obejmie funkcję 2 stycznia, zakontraktował już José Boto na stanowisko dyrektora ds. piłki nożnej i planuje powołać Gabriela Skinnera na menedżera sportowego oraz Flavię da Justę, która uczestniczyła w jego kampanii, na stanowisko dyrektora ds. nowych projektów.

iconautor: MentiX

icon 18.12.2024

icon20:42

iconźródło: odia.ig.com.br

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy