Palmeiras zainteresowane Gabrielem Barbosą

Rozmiar tekstu: A A A

Z odejściem Endricka do Realu Madryt, Palmeiras już zaczęło działać na rynku transferowym i w ostatnich dniach przeprowadziło nowe konsultacje, próbując rozpocząć rozmowy w celu pozyskania Gabriela Barbosy.

Za kulisami Verdão omawiane są dwa scenariusze: natychmiastowe negocjacje z Flamengo lub przyszłe porozumienie z napastnikiem, który od lipca może podpisać przedwstępny kontrakt z dowolnym klubem.

Goleador Rubro-Negro jest obecnie rezerwowym dla Pedro i gra na podstawie zawieszenia wykonania kary, gdyż wciąż walczy o całkowite uwolnienie się od dwuletniej dyskwalifikacji nałożonej przez Trybunał Sprawiedliwości Sportowej ds. Antydopingu (TJD-AD) za próbę oszustwa w teście antydopingowym.

Zanim Gabigol podejmie jakiekolwiek konkretne negocjacje, aby odejść jako "wolny zawodnik" w styczniu 2025 roku, poczeka na Flamengo do pierwszego tygodnia lipca, aby omówić ewentualne przedłużenie kontraktu.

Oprócz Palmeiras, Panathinaikos również ostatnio sondował 27-letniego napastnika, który, warto przypomnieć, jest od dawna marzeniem Corinthians. Grecki klub szuka zastępcy dla Fotisa Ioannidisa, który prawdopodobnie zostanie sprzedany w letnim okienku transferowym.

iconautor: MentiX

icon 26.06.2024

icon17:50

iconźródło: uol.com.br

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy