Powrót do Rio de Janeiro z silną ochroną po remisie

Rozmiar tekstu: A A A

Flamengo wróciło do Rio de Janeiro, kilka godzin po remisie 1:1 z Atlético Goianiense w debiucie Campeonato Brasileiro. Delegacja Rubro-Negro wylądowała na lotnisku Galeão w niedzielę we wczesnych godzinach porannych, ze wzmocnioną ochroną: oprócz pracowników klubu byli też urzędnicy lotniska i żandarmeria wojskowa.

W Goiânii, Flamengo miało wsparcie fanów. Delegacja została ciepło przyjęta w piątek wieczorem. Była to zupełnie inna sytuacja niż ta w Rio de Janeiro.

Rano, przed treningiem, grupa kibiców udała się do centrum treningowego Ninho do Urubu, aby zaprotestować. Atmosfera stała się gorąca we Flamengo po porażce w finale Campeonato Carioca z Fluminense. Praca Paulo Sousy jest kwestionowana i naznaczona wewnętrznymi różnicami.

iconautor: MentiX

icon 10.04.2022

icon10:37

iconźródło: globoesporte.com

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy