Sampaoli może zostać na przyszły sezon

Rozmiar tekstu: A A A

W poszukiwaniu tytułu Copa do Brasil, Flamengo może ponownie rozważyć sytuację Jorge Sampaoliego w 2024 roku, jeśli zdobędzie piąty triumf w krajowym pucharze. Argentyńczyk mógłby otrzymać szansę na rozpoczęcie następnego sezonu na ławce szkoleniowej klubu z Rio de Janeiro.

Flamengo i São Paulo zmierzą się w finałowej serii w dwie nadchodzące niedzielę. W dniu 17 września Rubro-Negro podejmą Tricolor Paulista na stadionie Maracanã. Tydzień później 24 decydujące starcie odbędzie się na Morumbi. Klub z São Paulo walczy o swój pierwszy triumf w Copa do Brasil.

Jak dotąd Jorge Sampaoli prowadził Flamengo w 35 meczach, z bilansem 20 zwycięstw, 9 remisów i 6 porażek. Rubro-Negro awansowali do finału Copa do Brasil, zajmują trzecie miejsce w Campeonato Brasileiro i odpadli w 1/8 finału Copa Libertadores.

iconautor: MentiX

icon 12.09.2023

icon09:31

iconźródło: odia.com.br

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy