Saúl obecny na Maracanie na meczu reprezentacji Brazylii

Rozmiar tekstu: A A A

Saúl był obecny na trybunach stadionu Maracanã, gdzie oglądał towarzyski mecz Brazylia - Panama. Hiszpan, ubrany w zielono-żółtą koszulkę wydaną przez Flamengo jako hołd dla reprezentacji Brazylii na mistrzostwa świata, podkreślił, że chce cieszyć się spotkaniem i zobaczyć swoich klubowych kolegów.

Jeśli chcesz wspierać naszą pracę, rozważ wpłatę na platformie BuyCoffee! Twoje wsparcie pomoże nam rozwijać się, dostarczać lepsze treści i angażować się w nowe projekty. Każda wpłata, nawet najmniejsza, ma ogromne znaczenie i jest bardzo doceniana. Dziękuję za Twoje wsparcie!

W kadrze Brazylii na mundial znajduje się czterech zawodników Flamengo: Alex Sandro, Léo Pereira, Danilo i Lucas Paquetá. Dwaj pierwsi rozpoczęli mecz z Panamą w wyjściowym składzie.

"To mój pierwszy raz (urlop na Maracanie). Chcę cieszyć się meczem, zobaczyć wszystkich moich kolegów i życzyć im powodzenia na mistrzostwach." - powiedział pomocnik.

Saúl w styczniu przeszedł operację lewej pięty, która wykluczyła go z gry do końca kwietnia. Niedawno przyznał, że nie jest jeszcze w pełni formy i zrezygnuje z części urlopu, aby poprawić kondycję. W niedzielę zdradził, że Flamengo przygotowało dla niego specjalny plan treningowy.

"Dzięki klubowi przygotowaliśmy program, aby wrócić w najlepszy sposób, bez bólu i móc dawać z siebie 100%." - dodał.

Saúl ma na koncie dziewięć występów w koszulce Flamengo w tym sezonie oraz jedną asystę, zdobytą w meczu powrotu po kontuzji.

iconautor: MentiX

icon 01.06.2026

icon23:36

iconźródło: lance.com.br

iconfoto: X Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy