Tite podał wyjściowy skład
Tite podał nazwiska jedenastu zawodników Flamengo, którzy zagrają dziś na stadionie Maracanã w Rio de Janeiro w meczu przeciwko Atlético Goianiense w ramach 20. kolejki Campeonato Brasileiro.
Między słupkami zagra Matheus Cunha, o obronę dostępu do jego bramki zadbać mają Guillermo Varela, Léo Ortiz, David Luiz i Ayrton Lucas. W drugiej linii zobaczymy Ericka Pulgara, Gérsona i Giorgiana de Arrascaetę. W linii ataku zagra trio Luiz Araújo, Éverton Cebolinha i Pedro.
FLAMENGO: Matheus Cunha; Varela, Léo Ortiz, David Luiz, Ayrton Lucas; Pulgar, Gérson, Arrascaeta; Luiz Araújo, Éverton Cebolinha, Pedro.
ŁAWKA REZERWOWYCH: Rossi, Wesley, Fabrício Bruno, Léo Pereira, Viña, Igor Jesus, Evertton Araújo, Allan, Victor Hugo, Matheus Gonçalves, Carlinhos, Gabriel Barbosa.
TRENER: Tite.
ATLÉTICO GOIANIENSE: Pedro Rangel; Roni, Adriano Martins, Pedro Henrique, Rodallega; Gonzalo Freitas, Rhaldney, Baralhas; Janderson, Hurtado, Luiz Fernando.
ŁAWKA REZERWOWYCH: Emerson Júnior, Maguinho, Marcão, Luiz Felipe, Gustavo Campanharo, Lucas Kal, Shaylon, Derek, Yony González.
TRENER: Vágner Mancini.