Tite podał wyjściowy skład

Rozmiar tekstu: A A A

Tite podał nazwiska jedenastu zawodników Flamengo, którzy zagrają dziś na stadionie Maracanã w Rio de Janeiro w meczu przeciwko Palmeiras w ramach 22. kolejki Campeonato Brasileiro.

Między słupkami zagra Agustín Rossi, o obronę dostępu do jego bramki zadbać mają Wesley, David Luiz, Fabrício Bruno i Ayrton Lucas. W drugiej linii zobaczymy Léo Ortiz, Allana, Giorgiana de Arrascaetę i Gérsona. W linii ataku zagra duet Bruno Henrique i Carlinhos.

BOTAFOGO: John; Mateo Ponte, Bastos, Alexander Barboza, Cuiabano; Gregore, Marlon Freitas, Luiz Henrique, Savarino, Almada; Igor Jesus.

ŁAWKA REZERWOWYCH: Gatito Fernández, Segovia, Hugo, Danilo Barbosa, Tchê Tchê, Kauê, Allan, Óscar Romero, Tiquinho Soares, Carlos Alberto, Matheus Martins, Yarlen.

TRENER: Artur Jorge.

FLAMENGO: Rossi; Wesley, David Luiz, Fabrício Bruno, Ayrton Lucas; Léo Ortiz, Allan, Arrascaeta. Gérson; Bruno Henrique, Carlinhos.

ŁAWKA REZERWOWYCH: Matheus Cunha, Lucas Furtado, Varela, Léo Pereira, Cleiton, Igor Jesus, Evertton Araújo, De la Cruz, Victor Hugo, Matheus Gonçalves, Lorran, Shola.

TRENER: Tite.

iconautor: MentiX

icon 18.08.2024

icon23:08

iconźródło: globoesporte.com

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy