Tite podał wyjściowy skład

Rozmiar tekstu: A A A

Tite podał nazwiska jedenastu zawodników Flamengo, którzy zagrają dziś na stadionie Neo Química Arena w São Paulo w meczu przeciwko Corinthians w ramach 25. kolejki Campeonato Brasileiro.

Między słupkami zagra Agustín Rossi, o obronę dostępu do jego bramki zadbać mają Guillermo Varela, Fabrício Bruno, David Luiz i Ayrton Lucas. W drugiej linii zobaczymy Ericka Pulgara, Léo Ortiza i Gérsona. W linii ataku zagra trio Luiz Araújo, Bruno Henrique i Pedro.

CORINTHIANS: Hugo Souza; André Ramalho, Félix Torres, Cacá; Fagner, Charles, José Martínez, Garro, Matheus Bidu; Talles Magno, Héctor Hernández.

ŁAWKA REZERWOWYCH: Matheus Donelli, Matheuzinho, Gustavo Henrique, Hugo, Raniele, Breno Bidon, Ryan, Igor Coronado, Yuri Alberto, Ángel Romero, Pedro Henrique, Giovane.

TRENER: Ramón Díaz.

FLAMENGO: Rossi; Varela, Fabrício Bruno, David Luiz, Ayrton Lucas; Pulgar, Léo Ortiz, Gérson; Luiz Araújo, Bruno Henrique, Pedro.

ŁAWKA REZERWOWYCH: Matheus Cunha, Dyogo Alves, Wesley, Cleiton, Carbone, Allan, Rayan Lucas, Alcaraz, Evertton Araújo, Lorran, Matheus Gonçalves, Carlinhos.

TRENER: Tite.

iconautor: MentiX

icon 01.09.2024

icon20:01

iconźródło: globoesporte.com

iconfoto: Twitter Flamengo











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy