Udany początek Michaela we Flamengo

Rozmiar tekstu: A A A

27 minut Michela przeciwko Junior Barranquilla było decydujące do odniesienia triumfu przez Flamengo w debiucie w tegorocznej edycji Copa Libertadores, który zakończył się wynikiem 2:1. Skrzydłowy dał nowy impuls do ataku i asystował przy drugiej bramce Évertona Ribeiro.

Oprócz zaliczenia asysty, Michael był zawodnikiem, który wykonał najwięcej dryblingów, zaburzając zawsze agresywną passę kolumbijskiego klubu. Po spotkaniu z Junior Barranquilla, trener Jorge Jesus pochwalił grę Michaela.

"Michael jest strategicznym zawodnikiem. Czekamy na moment, aby wprowadzić go do gry. Powiedziałem, żeby nie grać tylko otwarte, ponieważ ułatwia to kontrataki." - powiedział Mister.

Michael, który trafił do Flamengo na początku tego roku za kwotę 7,5 mln euro, do tej pory rozegrał osiem meczów w koszulce Rubro-Negro, w których zdobył jedną bramkę i zaliczył dwie asysty.

iconautor: MentiX

icon 06.03.2020

icon13:15

iconźródło: lance.com.br

iconfoto: flamengo.com.br











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy