Vitinho chwali współpracę z Jorge Jesusem
Vitinho przybył do Flamengo w lipcu 2018 roku i od tego czasu przeżywa wzloty u upadli w koszulce Manto Sagrado. Napastnik został bardzo obciążony presją z powodu kwoty za jaką został sprowadzony 10 mln euro, przez co nie mógł w pełni pokazać swoich umiejętności.
Jednak wraz z przybyciem trenera Jorge Jesusa, zawodnik znacznie ewoluował i chociaż nie wywalczył sobie miejsca w wyjściowej jedenastce, to przeważnie był pierwszym wyborem Mistera z ławki rezerwowych. 27-latek podkreślił znaczenie portugalskiego szkoleniowca w jego karierze. Według niego, Jorge Jesus zawsze szuka wyższego poziomu.
"Mister codziennie pokazuje, co to znaczy być innym, co oznacza szukać wyższego poziomu. Zawsze oczekuje więcej, nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem u poprzednich trenerów, z którymi pracowałem." - powiedział Vitinho.