W meczu z CSA padnie rekord frekwencji?
Niedzielne starcie Flamengo z CSA na stadionie Maracanã obejrzą tylko kibice Rubro-Negro. Wynika to z faktu, że zarząd klubu z Alagoas zrezygnował z przysługujących im biletów. Fani Mengão moją już wybić wejściówki na część sektora południowego, który miał być przeznaczony dla sympatyków gości.
W pierwszej rundzie fani CSA również nie mogli zobaczyć swojej drużyny z bliska. Klub sprzedał rozegranie spotkania na stadionie Mané Garrincha w Brasílii. Jest to nawet miejsce obecnego rekordu publiczności Brasileirão w meczu Vasco z Flamengo, w którym wzięło udział 65 418 widzów.
Flamengo jest właścicielem ośmiu z dziesięciu największych frekwencji w tym Campeonato Brasileiro. Klub poinformował, że do piątkowego wieczoru sprzedano już ponad 60 tys. biletów na niedzielne spotkanie.