
Zico zostanie oficjalnym ambasadorem Flamengo. Umowa została zatwierdzona przez Radę Administracyjną w środowy wieczór.
Początek współpracy nastąpi podczas Klubowych Mistrzostw Świata, które odbędą się w czerwcu w Stanach Zjednoczonych. Zico poprowadzi również program zatytułowany Resenha Rubro-Negra com o Galinho ("Pogawędki Rubro-Negro z Galinho"). Kontrakt obowiązywać będzie do grudnia 2027 roku.
Praca ambasadora będzie wynagradzana. Legenda klubu weźmie udział w tworzeniu materiałów instytucjonalnych, programów oraz działań promocyjnych, szczególnie dla FlamengoTV. Podczas Klubowych Mistrzostw Świata, Zico będzie również szefem delegacji Flamengo.
Zatrudnienie zostało zatwierdzone w głosowaniu Rady Administracyjnej w środę, na kilka godzin przed awansem do 1/8 finału Copa do Brasil. Tylko jeden z członków rady zagłosował przeciwko. Dokument zostanie podpisany przez Flamengo, firmę należącą do Zico oraz samego idola.
- dodał: MentiX
- 22.05.2025; 13:46
- źródło: globoesporte.com
- foto: Twitter Flamengo

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Brak komentarzy












- Nicolás de la Cruz
- Uraz: skręcenie lewego kolana.
- Powrót: Czerwiec 2025.